O nás

Magazín Konopí je první české tištěné periodikum zabývající se takřka výhradně konopnou léčbou. Přináší aktuální zpravodajství o vědeckých výzkumech a lékařských studiích z domova i zahraničí, informuje o léčbě konkrétních nemocí na základě poznatků z praxe i výzkumu, zveřejňuje autentická svědectví pacientů a spolupracuje s předními vědci, lékaři a dalšími odborníky. Redakci tvoří tým zkušených publicistů s bohatou praxí v oboru.

Magazín vychází každé dva měsíce a je k dostání na stáncích a v trafikách po celé republice. Nejpohodlnější cestou je však výhodné předplatné, k němuž nabízíme i zajímavé dárky:

 

 

Proč naše hlavní motto zní léčí, radí, inspiruje?

  • Léčí: To, že konopí léčí, je dnes už nepopiratelný fakt podložený stovkami výzkumů a tisíci lety praxe. Někteří namítají, že o konopí stále víme velmi málo. To však není pravda – víme dost na to, abychom mohli jednoznačně říct, že se jedná o netoxický přírodní lék, který prokazatelně pomáhá na řadu zdravotních obtíží.
  • Radí: Lidé mají právo na nezkreslené, objektivní informace, mají právo vědět, jak konopí užívat bezpečně, v jakých formách a dávkách. Nemocní by se neměli stydět před svými lékaři za to, že jim konopí pomáhá, a neměli by se bát říct si o radu. U nás se rozhodně bát nemusejí, náš tým odborníků různých specializací je připraven zodpovědět každý dotaz.
  • Inspiruje: Konopí léčí nejen tělo, ale i ducha, taktéž je skvělou potravou a zdrojem zdraví prospěšných a ekologických materiálů, které lze využívat v celé řadě různých oblastí od papíru přes oblečení až po automobily. Jeho pěstování j nenáročné na půdu, vodu i hnojiva. Konopí nás inspiruje k tomu, abychom s naší planetou zacházeli šetrněji.

Osmé číslo magazínu Konopí je v prodeji ve stáncích po celé republice od 20. února a deváté vychází na Mezinárodní den konopí 20. 4.

Robert Veverka

zástupce šéfredaktora

Lukáš Hurt

šéfredaktor 

Bob Hýsek

editor