Předplatné magazínu Konopí

Nechte si nás zasílat až domů!

Předplatné je pohodlné a vyplatí se. Časopis vám bude chodit každé dva měsíce v neprůhledné folii až do schránky. Kromě výhodné ceny se můžete těšit i na pravidelné konopné dárky.


AKCE PRO CELÝ ROK 2021

– v každém čísle dárek –

V Konopí č. 17, které vychází 26. srpna, se všichni čtenáři se mohou těšit na dva bonusy:

Balíček semen odrůdy technického konopí Carmagnola CS, která je bohatá na CBD, a k tomu skládaná informační brožura od společnosti Canna.

ZÁŘIJOVÁ AKCE S DUTCH PASSION

3 semena Blue Mazar Auto ZDARMA –

Jak získat semínka? Stačí si nejpozději do 30. září objednat a zaplatit (platba tedy musí být odeslána nejpozději ve čtvrtek 30. 9.) předplatné našeho magazínu s jedním ze dvou balíčků Dutch Passion.

Předplatné s balíčkem si nejlépe vyberete ZDE. V nabídce jsou k dnešnímu dni dva balíčky Dutch Passion – Banány a pomeranče a Americká muzika USA Special. Ke každému z nich vám do konce září přidáme jedno balení 3 semen oblíbeného strainu Blue Mazar Auto ve stylové krabičce. Nabídka je omezená a trvá do vyprodání zásob, tak neváhejte!


VYBERTE SI TYP PŘEDPLATNÉHO

Digitální

od 120 Kč / 6 měsíců

  • Předplatné pro mobily, tablety i počítače.
  • Ekologická varianta šetřící lesy.
  • Nezabírá místo.

Tištěné s dárky

od 159 Kč / 6 měsíců

  • Široká nabídka balíčků za výhodné ceny.
  • Značková semínka a další dárky.
  • Doručení až do schránky.

Poznámky k objednávce

Pokud objednáváte i s dárkovým balíčkem, počítejte prosím s tím, že vám dárek bude doručen zvlášť jako balík do ruky. Magazín si je možné předplatit i kamkoli do zahraničí, ovšem pouze samostatně bez dárkových balíčků. Časopis lze objednat také jako dárek další osobě.

Předplatné magazínu v ČR i zahraničí zajišťuje a rozesílá společnost SEND s.r.o. Telefon: 225 985 225, mobil: 777 333 370, SMS: 605 202 115, e-mail: send@send.cz. Balíčky k předplatnému neodporují české legislativě a neobsahují THC. Všechna semena jsou určena pouze ke sběratelským účelům.