Předplatné

Vyplněním formuláře níže si můžete pohodlně předplatit náš magazín a nechat si ho zasílat v neprůhledné fólii až domů. Pokud objednáváte i s dárkovým balíčkem, počítejte prosím s tím, že vám bude doručen zvlášť. Magazín si lze předplatit i v elektronické podobě na www.alza.cz.

POZOR – Každý předplatitel obdrží s magazínem č. 4 zdarma semínko samonakvétací odrůdy BCN Critical XXL Auto od španělské semenné banky Seed Stockers. Akce trvá do vyprodání zásob, tak neváhejte!

Ve čtvrtém vydání jsme si pro vás připravili následující nabídku cenově velmi výhodných balíčků:

V trafice zaplatíte za 6 čísel (1 rok) 252 Kč. Za 12 čísel (2 roky) pak 504 Kč – díky předplatnému tak můžete ušetřit až 84 Kč a magazín budete dostávat až do schránky.

Předplatné magazínu v ČR i zahraničí zajišťuje a rozesílá společnost SEND s.r.o. Telefon: 225 985 225, mobil: 777 333 370, SMS: 605 202 115, e-mail: send@send.cz. Předplatné je pohodlné a vyplatí se – jedno číslo při objednávce na jeden rok vychází na 40 Kč, při objednávce na dva roky pouze na 35 Kč a časopis vám bude doručován každé dva měsíce v černé neprůhledné folii až do schránky. Zájemci ze Slovenska si mohou předplatné vyřídit ZDE.