• Předplatné

    Vyplněním formuláře níže si můžete pohodlně předplatit náš magazín. Objednáváte-li i s dárkovým balíčkem, počítejte prosím s tím, že Vám bude doručen zvlášť. Magazín si lze předplatit i v elektronické podobě na www.alza.cz.
    POZOR – do konce května běží akce, kdy vám k jakékoli formě předplatného automaticky přibalíme ZDARMA 5 SEMEN vybrané samonakvétací odrůdy semenné banky Seed Stockers a 1 semeno CBD odrůdy od Fair Seeds!
    Ve třetím vydání jsme si pro vás připravili následující nabídku cenově velmi výhodných balíčků:

    V trafice zaplatíte za 6 čísel (1 rok) 252 Kč. Za 12 čísel (2 roky) pak 504 Kč – díky předplatnému tak můžete ušetřit až 84 Kč a magazín budete dostávat v neprůhledné fólii až do schránky.

    Předplatné magazínu v ČR i zahraničí zajišťuje a rozesílá společnost SEND s.r.o. Telefon: 225 985 225, mobil: 777 333 370, SMS: 605 202 115, e-mail: send@send.cz. Předplatné je pohodlné a vyplatí se – jedno číslo při objednávce na jeden rok vychází na 40 Kč, při objednávce na dva roky pouze na 35 Kč a časopis vám bude doručován každé dva měsíce v černé neprůhledné folii až do schránky. Zájemci ze Slovenska si mohou předplatné vyřídit ZDE.